fbpx
preloader

Photoshop Nedir?

Photoshop Ne İşe Yarar?

Photoshop Pixel tabanlı resimli düzenleme programıdır. Photoshop sayesinde amatör veya profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz. Reklam Ajansı Ankara olarak Renk ayarlarını, görselde olmayan bir obje koyma, resim tüm doğasını olağanüstü bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Photoshop Pixel Tabanlı bir Program;

Photoshop pixel tabanlı olduğundan dolayı vektörel çizim yapmak mantıklı değildir. Bunun için vektörel tabanlı programlar vardır.

Photoshop bir resim düzenleme için kullanınldığı kadar matbaa ve Reklam Ajansında Afiş, Ankara broşür, Ankara el ilanı, Ankara  banner vs. tarzı görseller hazırlanmak için kullanır. Bugün baktığımızda bütün Ankara film afişlerinin tümü Photoshop programı ile tasarlanıyor. Bunun sebebi efekt vermek diğer vektörel tabanlı programlara göre daha kolay ve hızlıdır. Photoshop başlı başına bir efekt programıdır. Birçok kısa yol ile kolay bir şekilde efektler yaparak görsellinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Efektleri, ara yüzü ve tool (araç) kullanmayı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Photoshop Fotoğraf Üzerinde Kolay Düzenleme Sağlıyor.

Bundan sonraki işlem işe sizin yaratıcılığınıza kalmaktadır. Bu sayede ister fotoğrafçılık alanında faaliyet gösterin isterseniz reklam ajansı ankara alanında birçok konuda görseller hazırlaya bileceksiniz.

 

eef Creative takımı ile çalışmak için bize ulaşın.

Author avatar
root
https://www.eefcreative.com
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci