fbpx
preloader

Mevcut yaratıcı yenilikle, programlama programları müşteriler için birçok plan program seçeneği sunar. Bu projelerle birçok özgür ve sınırsız plan, hareket, çizim ve üç katmanlı resimler canlandırılabilir.

Görsel tasvirin ana bileşeni, görsel olarak uzmanlaşmış bir araç olmasıdır. Bu doğrultuda, markaların güçlü yönlerinin bakış açılarıyla müşterileri anlamlı bir şekilde etkilediği görülmüştür. Ankara Reklam Ajansı’nın da kullandığı En iyi görsel betimleme programlamasını birlikte araştırmalıyız.

Corel Draw

Kullanımın arkasındaki motivasyon daha çok basılı resimlerdedir. Daha çok bu amaçla kullanılan Corel Draw, Logo, kartvizit, el ilanı, broşür ve diğer kurumsal baskı malzemelerinin tasarımları için tercih edilebilecek bir programdır. Vektör tabanlı program, müşterilere ilk olarak 1989’da önerildi. Basit bir bağlantı noktasına sahip olmak, onu seçmek için önemli bir husustur.

Adobe İllustrator

Corel Draw’a çok benzeyen. Ankara Reklam Ajansı’nın da kullandığı vektör tabanlı bir programdır. Kullanım bölgesi ile ilgili olarak geniş bir kitleye hitap etmektedir. Genellikle raporların yazdırılmasında kullanılır. Bu baskıların örnekleri Logo, kartvizitler, El İlanları, Broşürler, dergiler, kağıtlar ve diğer basılı kurumsal materyallerdir.

Adobe Indesign

Indesign çoğunlukla envanter gibi çok sayfalı planların planında kullanılır. New York Times gibi bazı önemli derneklerin kağıt planlarında kullanılır.

Adobe Photoshop

Piksel tabanlı bir programdır. Esnek bir program resimler veya fotoğraflar üzerinde konfigürasyon yapabilir. Kağıt arşivlerde sıklıkla kullanılmaz. Yazdırma programlarında önemli bir yardımcı programdır.

Author avatar
root
https://www.eefcreative.com