fbpx
preloader

GPT’yi ziyaret edin, bugünlerde olduğu gibi, her yerde şiddetleniyor. Kısa sürede herkesin ilgi odağı haline gelen Chat GPT, insan yapımı muhakeme ile ilgili tüm ilkeleri alt üst etme konusunda galip geldi ve bu eşsiz alanı bir adım öteye taşıdı.

İnsan yapımı bilinç ilerlemelerinin yükselebileceğini gösteren önemli bir referans olan GPT’nin Google’ın ayrıcalıklı konumunu er ya da geç sarsacağını düşünenlerin sayısı. Bu noktaya kadar geliştirilen ana bilgisayarlı muhakeme öğelerinden biri olan GPT, aynı şekilde kelimeyle ilgili toplantıların ezici çoğunluğu için yüksek bir uyarıdır.

Hukuk danışmanlığından programlamaya, özellikle metin konumlu pozisyonlara kadar sonsuz iş kollarını etkileyecek bir potansiyel var. GPT robotu, varlığının çok sayıda iş koluna katkıda bulunacağına inansa da, yenilikçiliğe dayalı işlerle geçimini sağlayan bireyler, bir sonraki duyuruya kadar biraz yanılıyor. Visit GPT’nin bilgi kapasitesi, hem inanılmaz bir şevk hem de bazı endişeler uyandırdı. GBT hakkında yöneltilen sorulara verilen yanıtları reklam ajansı Ankara olarak sizin için anlık olarak bir araya getirmeye çalıştık.

Ziyaret GPT nedir?

Bu günlerde Talk GPT adını her yerde deneyimlemek mümkün. İnovasyon planının en üst noktasında olmayı başaran insan yapımı bu olağanüstü muhakeme inovasyonunun başında ise örneğin Başkan Sam Altman ve Peter Thiel gibi isimler geliyor. 2015 yılında 1 milyar dolara yakın girişim sorumluluğu ile yola çıkan Talk GPT, aradan geçen 7 yılda çok büyük bir değişim geçirdi. San Francisco bölgesindeki bir sınav laboratuvarı olan OpenAI, Visit GPT’nin kurulmasında önemli bir rol üstlendi.

30 Kasım’da otorite seviyesinde gönderilen insan yapımı muhakeme robotu, son derece kısa bir zaman diliminde çok sayıda müşteriyle ilgilenmeye başladı. GPT’yi ziyaret edin, bilgisayarlı akıl yürütme yeniliğini inkar edilemez bir düzeyde kullanarak “konuşma” gösterisini pratik olarak insandan insana bir söyleme dönüştürdü. Sonuç olarak, bilgisayarlı akıl yürütme, tartışmaların son derece düzgün veya normal bir yapıda ortaya çıkmasını sağladı. GBT’yi ziyaret edin temelde bir dil modelidir. Aslında, kendisine yöneltilen bazı soruşturmalara rağmen, Örneğin, “Ben Reklam Ajansı Ankara Sıhhıye’de ofisim de vakit geçiriyorum, bu konuda daha fazla veri elde etmek için lütfen web tarayıcılarından yardım isteyin” gibi ifadeler kullanıyor.

Visit GBT robotundan doğru ve verimli bir şekilde yararlanmak için, öncelikle bu yeniliğin hangi amaçlarla ve nasıl kullanılacağına karar vermek önemlidir. GBT ve Reklam Ajansı Ankara özellikle mimarlar, anlatıcılar, tercümanlar veya yaratıcı düşüncelerle çalışan kişiler için ideal bir yardımcıdır. Mısralar yazabilen, bir hikayenin geri kalanını sizin için kaldırabilen, sizin için bir istek yazabilen veya sizinle doğrudan konuşabilen bu robot henüz yolun başında. Birkaç teslimattan sonra ziyaret gbt inovasyonunun nereye geleceğini tasavvur etmek çok zor görünüyor.

Visit GPT nasıl yönetilebilir?

Bazıları için, Talk GPT bilgisayar tabanlı istihbarat botu, bir sonraki duyuruya kadar kapalı bir kutudur. Onunla önemli görüşmeler yaptığınızda, robotun gerçekten nasıl adım attığını açıkça anlayabilirsiniz. Ziyaret bazlı olan  GBT, tıpkı bireyler gibi kendisine yöneltilen sorulara yanıt veriyor. Reklam Ajansı Ankara’nın sunacağı incelikler genellikle yapacağınız doğru ve mükemmel yönlendirme ile ortaya çıkar. Kendisine yöneltilen soruları son derece kısa bir zaman diliminde kavrar ve anlamlı cümlelerden oluşan yanıtlara dönüştürür. Ayrıca bunu yaparken son derece düzenli ve tanıdık bir tonla icra ediyor. Türkçeyi kullanma yeteneği çok dikkat çekicidir. Bununla birlikte, versiyonun İngilizce versiyonu çok daha yüksek seviye kapasiteleri sunabilir.

Örneğin, Visit GBT bilgisayarlı muhakeme yeniliği ile benzersiz bir sone besteleyebilirsiniz. Ayrıca sonenizin ana mısrasını oluşturup gerisini getirmesini isteyebilirsiniz. Örneğin, sonenizin varoluşçulukla ilgili olmasını talep edebilirsiniz. Sonra yine, sonenin belirli bir yazarın tarzı ve bakış açısıyla yazılması gerektiğini savunabilirsiniz. Görülebileceği gibi, geniş potansiyel sonuçlar elde etmek Visit GBT ile daha kolay hale geliyor. Ayrıca sizin için sunacağı metinler sizin için dikkate değer ve istisnai. Bunu ayet için örneklendirdik ama bir tefsir, roman, kısa hikâye, tefsir, mektup, dilekçe için de aynı şeyi yapmak düşünülebilir. Talk GBT, son derece gelişmiş bir Soru-Cevap bileşenine sahiptir. En sıkıntılı sayısal koşulların nasıl üstesinden gelineceğini hemen anlar.

Sizin için hataları giderebilir ve düzeltebilir. Belirli türleri kendi tarzında gruplandırabilir veya doğrudan fikirler üretebilir. Ayrıca, ana avantajlardan biri, sizin için aşağı inme ve kod oluşturma seçeneğine sahip olmaktır. Gerçekten de doğru duydunuz, büyümek için, yakında inanılmaz derecede güçlü bir işbirlikçiniz olacak. Özellikle bölüm düzeyinde programlama süreçlerine meraklı olduğunuzu varsayarsak, çerçevenin sizi çok sayıda temel konuda yönlendireceğinden emin olabilirsiniz.

Kısa versiyon, her şeyi bilen harika bir eğitimcimiz var. Dilerseniz Talk GBT ile yarım kalan düşüncelerinizi bitirebilir veya kapsamlı bir beslenme planı yapabilirsiniz. Talk GBT robotundan nasıl yararlanabileceğiniz tamamen size bağlıdır. Yakında daha fazla “kişiselleştirme” vurgusu ile yenileneceğinden, yapabileceklerimizin kısıtlaması çok daha artacaktır.

GPT’den nasıl yararlanılır?

Talk GBT bilgisayarlı muhakeme robotu, insan eleştirileri ışığında “destek” adı verilen bir öğrenme yöntemiyle oluşturuldu. Testler, gönderildiğinden beri alışılagelmiş mesafelerde robot üzerinde yapılmıştır. Son zamanlarda ortaya çıkan dil modellerine kıyasla çok daha üst düzey bir model olan Talk GBT’nin ilerici olduğu söylenebilir. Peki bu eşsiz insan yapımı beyin gücü yeniliğini kullanmaya nasıl başlayabilirsiniz?

En önemlisi, Visit GBT için şu an için herhangi bir yetki başvurusu olmadığını varsayalım. Ziyaret GBT bugün sadece programlar aracılığıyla kullanılmaktadır. chat.openai.com sitesine giriş yaptığınızda karşınıza ana sayfada giriş ve kayıt ekranları çıkacaktır. Dilerseniz Reklam Ajansı Ankara ile birkaç temel bilgiyi not ederek kaydınızı oluşturabilir veya e-posta adresinizle direkt giriş yapabilirsiniz. Kayıt sırasında sizden isim, telefon numarası ve e-posta gibi verilerden bahsedilir.

Kayıttan sonra, e-posta adresinize bir başlatma bağlantısı gönderilecektir. Bu bağlantıya tıkladığınızda kaydınız tamamlanacaktır. Sisteme giriş yaptığınızda karşınıza hemen bir ziyaret ekranı gelecektir. Framework bazen tıkanıklıktan dolayı organizasyon hatası verse de bu sorun kısa sürede ortadan kalkıyor.

GPT, Google’ın yerini alabilir mi?

Belki de şu anda tamamen boşuna olan  GPT hakkındaki ana konuşma, Google gibi bir klik web gezgininin bu etkileşimden nasıl etkileneceğidir. Bahsedilen insan yapımı muhakeme yeniliği, Google’ın alternatif ve çekici bir teknikle yapabileceği birçok şeyi nasıl yapacağını anladığından.

Çerçevenin sunduğu tüm nesnel veri ve bilgileri şimdilik web dizinleri aracılığıyla çektiğini unutmamak gerekir. Dolayısıyla, Visit GPT-3’ün Google’ın muazzam veri kümesini etkin bir şekilde kullandığı söylenebilir. Ancak her ikisinin işleyiş mantığı ve etkinliği tamamen farklıdır. Örneğin Google, Talk GPT’de olduğu gibi doğrudan sizin için yaratıcı bir metin oluşturamaz veya sizinle duygusal bir ilişki kuramaz. Reklam Ajansı Ankara uzmanları, doğrudan web dizinlerinin yerini almak yerine, bu tür dil modellerinin bir tür seçmeli model olabileceğini iddia ediyor. Ancak diğer yandan bireylerin bu konuda ayrıştığını hatırlayalım.

Author avatar
root
https://www.eefcreative.com
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci