fbpx
preloader

Dijital Ayak İziniz Ve PR!

Reklam Ajansı Ankara, kurumsal yapınıza uygun olarak dijital alemde sizi ele güne reklam eden, profesyonel bir reklam ajansıdır. Peki siz daha öncesinde reklam ve tanıtım alanında neler yaptınız?

Hiç İsminizi Google’da Arattınız Mı?

Peki, çıkan sonuçlardan memnun kaldınız mı?

Bir de şöyle düşünün ya binlerce kişinin istihdam edildiği bir kurum olsaydınız. O zaman internette bıraktığınız her iz konusunda nasıl davranırdınız?

Nitekim geldiğimiz çağda Reklam Ajansı Ankara dijital ayak izi kurumlar için her şey anlamına geliyor.

Dijital ayak izi yani kurumların dijital ortamda görünür oldukları her türlü haber, yorum ya da fotoğraf artık kurumsal itibarın önemli bir parçası. Öyle ki bu iz, iyi yönetildiği takdirde kurumlara önemli bir itibar kazandırırken yanlış yönetildiği takdirde de ciddi itibar kayıplarına neden oluyor. Bu durum satıştan müşteri tercihlerine kadar pek çok noktaya yansıyor.

Reklam Ajansı Ankara

Ankara ‘da Reklam Ajansları arasında yer alan eef Creative Reklam Ajansı Ankara’da grafik tasarım, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, logo tasarımı, reklam ve tanıtım hizmetleri vermektedir.

Yanlış kurgulanmış kurumsal tanıtım içerikleri, kurumsal haberler, marka veya ürün konumlandırma söylemleri, haberleri bugün şirketlerin iş ilişkilerini önemli ölçüde etkiliyor. Online itibar yönetimi konusunda uzman bir isim olan Michael Fertik, son kitabı “İtibar Ekonomisi”nde (The Reputation Economy) yakın gelecekte itibarın para veya güçten çok daha önemli olacağına dikkat çekiyor. Herkesin dijital ayak izi olduğunu, bunun da online itibarı yarattığına dikkat çeken Fertik, dijital izlerinizi mutlaka yönetin tavsiyesinde bulunuyor.

Peki, Halkla İlişkiler ve Reklam Ajansı Ankara İle Çalışmak Kurumların Dijital Ayak İzlerini Nasıl Güçlendirir?

Kurum hakkında kurum ya da markanın hedef kitlesine doğru mesajı aktarmak için iş hedefi ile entegre iletişim stratejisi oluşturup bu doğrultuda çalışan iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler, oluşturdukları her içeriği bu stratejinin bir adımı, bir parçası olarak kurgular.

Adeta kurumun iç departmanı gibi kurumun tüm birimleriyle koordineli olarak çalışan Reklam Ajansı Ankara tarafından servis edilen her basın bülteni her fotoğraf bu stratejinin bir parçasıdır. Kurum hakkında internette araştırma yapan bir kullanıcı, işinin uzmanı iletişim uzmanları tarafından sürdürülen çalışmalar ile karşılaştığında bir kurum için net mesajlar içeren bir puzzle ile karşılaşır.

Kurum hakkında çıkmış her haber, Ankara fotoğraf, yönetici söylemleri ve Reklam Ajansı Ankara paylaşımları bu ‘puzzle’ın bir parçasıdır.

 

eef Creative takımı ile çalışmak için bize ulaşın.

Author avatar
root
https://www.eefcreative.com
reklam ajansı ankara reklam ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci